Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Morrowind általános
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Morrowind általános

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 8 hónapja #41

• katz
  • Harci ninja
Szerintem semmi más küldivel nem ütköznek, de ha minden kötél szakad konzollal át tudod billenteni őket.

Én egy dologgal szívtam ott, amikor a Dren Plantation pincéjébe kell 2 fószert kinyírni, és a második akkor fog a hátad mögé spawnolni amikor megtámadod az elsőt. Nos itt ha 1-hit sneak attackolod az első csávót a második nem is fog spawnolni, ha pedig úgy támadod meg hogy fal van mögötted, akkor ki spawnolja a második csávót a pályáról.
If you are not troubling the rest of the world, there is no harm in being abnormal.

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 8 hónapja #42

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Ok, erre figyelni fogok, kösz.

Megint más, láttam az UESP-n, hogy a bloodmoon küldetései többfelé ágaznak. Pl Main quest után van egy regular, meg egy werewolf ág, de ez most hogy van? Vagy az egyik mehet csak, vagy a másik, ugye?
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 8 hónapja #43

• katz
  • Harci ninja
A werewolf-os dologra annyira már nem emlékszem, a kiegekkel elég keveset játszottam.
Szerintem vagy ez vagy az van. Ha nem kúrálod ki magad Hircine ad küldiket, amiknek a reward-jai a werewolf form-odat erősítik.
If you are not troubling the rest of the world, there is no harm in being abnormal.

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 8 hónapja #44

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Na, csak beszólogatott időnként a rohadék, mert korábbi küldetésekben kinyírtam olyanokat, akiket ő is ki akart végeztetni. Pl az említett két főszert már leöltem a tolvajcéhes küldik során, erre ez a majom besértődött rajta. Na mindegy. Nagymester vagyok az alapjáték összes elérhető társaságánál, leszámítva a Blades-t ahol nem lehetek, az Ashlanderst, ahol szintén nem lehetek, meg a vámpírokat, amiket elb@&#>tam, mert már 100% resistem van minden betegségre, szóval nem tudok vámpír lenni többé. Na mindegy, majd keverek lower disease resist potit, ha van ilyen, és megpróbálom azzal.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 5 hónapja #45

• Fantusz
  • Harci ninja
Nosztalgiázom picit, újra elkezdtem játszani a Morrowinddal, s a főküldetés során bele is futottam egy bugba....
Az Igazság minisztériumából Mliot kellene kiszabadítanom, csakhogy a zárka üres...
Ötletek?

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 5 hónapja #46

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Hozd elő a konzolt, és írd be, hogy "rA" (idézőjel nélkül persze), hátha csak leesett a padlóba.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 5 hónapja #47

• Fantusz
  • Harci ninja
Ironfist beküldte:
Hozd elő a konzolt, és írd be, hogy "rA" (idézőjel nélkül persze), hátha csak leesett a padlóba.

Nem, ez valami más, komolyabb hiba lehet, s nem egyedi eset, mert próbáltam utána keresni, és régi fórumokon többen is panaszkodtak erre a bugra, de sajnos megoldást nem találtam.
Üres a cella, Milo nincs sehol, így a főküldetés nem folytatható..

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 5 hónapja #48

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Akkor viszont van még az a megoldás, hogy a konzollal visszahelyezed magad elé magát a karaktert, amit hiányolsz. Én is csináltam ezt valamelyik küldetésben, ahol valami banditanagyurat kellett volna lemészárolni, de full üres volt az egész barlang. Most innen melóból nem tudom megmondani, mi a parancs konkrétan, de ha erre ráguglizol így, hamar meg fogod találni.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 5 hónapja #49

• katz
  • Harci ninja
Sajna az a tapasztalatom Morrowind-hez mostanság össze guglizni is elég nehéz az infókat, nagyon halnak az oldalak :/
Ahogy Iron is mondta konzollal leteheted az NPC-t, vagy magát a küldit is a következő állapotba görgetheted. Próbáld meg pl ezt, úgy hogy van előtted szabad hely:
PlaceAtPC "mehra_milo",1,20,1
Feltétlen tarts mentést mielőtt ezt eltolod és győződj meg róla, hogy tudod folytatni a küldit. Journal bejegyzéseket pedig ezzel lehet berakni:
Journal "QuestID", QuestStage
www.uesp.net/wiki/Morrowind:Mehra_Milo_and_the_Lost_Prophecies <- itt találsz infót arról mi a küldi ID-je, és milyen stagejei vannak.
Utolsó Szerkesztés: 3 éve, 5 hónapja Beküldte katz.

Válasz: Morrowind általános 3 éve, 5 hónapja #50

• katz
  • Harci ninja
Hmm, nem lehet ezen a fórumon hozzászólást törölni? Na mind1 akkor itt marad...
Utolsó Szerkesztés: 3 éve, 5 hónapja Beküldte katz.

Válasz: Morrowind általános 4 hónapja, 2 hete #51

• katz
  • Harci ninja
Az OpenMW-hez (Morrowind újra implementálása nyílt forráskóddal) készült egy működő multiplayer mod. Még biztos van rajta mit csiszolni, de úgy tűnik szorgosan fejlesztik.

openmw.org/2017/openmw-multiplayer-here/
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.26 másodperc